GO1466071142

رئیس شعبه سوم مجلس، از رسیدگی به اعتراض نمایندگان و تعیین تکلیف نهایی تمام کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز شعب خبر داد.

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه صبح امروز روسای شعب ۱۵گانه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه مجلس برای تعیین تکلیف نهایی کمیسیون‌ها، اظهار داشت: پس از بحث و بررسی و شنیدن نظرات معترضان به نحوه چینش کمیسیون‌ها، در نهایت با رای‌گیری روسای شعب و اعضای هیات رئیسه، همه نمایندگان تعیین تکلیف شدند.

وی افزود: در این جلسه کف و سقف همه کمیسیون‌ها تعیین شد؛ فقط کمیسیون حقوقی و قضایی ۲ یا ۳ نفر کمتر از حد نصاب دارد که قرار شد با چند نفر از نمایندگان حقوقدان مجلس مذاکره شده و این کمیسیون نیز به حدنصاب برسد.

رئیس شعبه سوم مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: غیر از کمیسیون حقوقی و قضایی، سایر کمیسیون‌ها حتی کمیسیون‌های فرهنگی و شوراها نیز به حدنصاب ۱۹ نفر رسیده‌اند.

عباسی با بیان اینکه فضای جلسه امروز خیلی خوب بود، عنوان کرد: همه نمایندگان معترض حرف‌هایشان را زدند و رسیدگی شد و آقای لاریجانی هم مدیریت خوبی کرد و اگر از ابتدا هم مدیریت جدی‌تری اعمال می‌شد، کار به اینجا نمی‌رسید.

وی خاطرنشان کرد: قرار شد اسامی افراد تعیین تکلیف شده در کمیسیون‌ها را آقای لاریجانی از طریق روابط عمومی مجلس اعلام کند که احتمالاً امروز یا شنبه اطلاع‌رسانی می‌شود.